0

اعطای نمایندگی ریکالاکو

10 / 10
از 1 کاربر

شرایط اعطای نمایندگی ریکالاکو

مشخصات فروشگاه:

 • متراژ : بین 30 تا 40 متر
 • نقشه : عمق بیشتر به نسبت بر فروشگاه . 
 • حداقل بر فروشگاه 4 متر
 • حداقل ارتفاع سقف 2.5 متر
 • موقعیت : در خیابان اصلی که محل خرید (راسته) لباس نوزاد و کودک است یا مرکز خرید خوشنام دارای طبقه یا تقسیم بندی تخصصی نوزاد و کودک .

توجه : موقعیت فروشگاه توسط کارشناسان ریکالاکو  می باید مورد تایید قرار گیرد .

 

شرایط همکاری:

متقاضی : دارای سابقه و تجربه فعالیت در حوزه پوشاک به ویژه پوشاک نوزاد و کودک .

محصولات : به صورت امانی در اختیار نماینده قرار داده می شود. موجودی اولیه در آغاز فعالیت فروشگاه ، تحویل نماینده می گردد و کسری موجودی در طی دوره ، بر مبنای مشاهده موجودی سیستم نرم افزاری فروشگاه  و محصولات جدید تولید شده ، به صورت هفتگی یا دو هفته یکبار برای فروشگاه ارسال می گردد .

توجه : نماینده موظف به ارائه محصولات ریکالاکو بوده و فروش هر نوع کالای متفرقه توسط نماینده به منزله فسخ قرارداد می باشد و شامل پرداخت ضرر و زیان میگردد.

نرم افزار صندوق فروشگاه : توسط ریکالاکو تهیه شده و در رایانه فروشگاه نصب می گردد . آموزش و پشتیبانی آن با تیم ریکالاکو خواهد بود .

دکور و تابلو  : بر عهده نماینده است و بر اساس الگوی استاندارد شعب ریکالاکو می باید اجرا گردد . الگوی استاندارد ریکالاکو طرحی بهینه است که بر اساس تجربه برند ، بیشترین کارایی با بهترین طراحی را به همراه دارد .

 

شرایط قرارداد :

مدت قراداد : 3 سال

ودیعه : مبلغ 200 میلیون تومان (در سال 1401) . ودیعه در واقع وجه نقدی است که نماینده بابت تامین جنس فروشگاه به شرکت می پردازد. مبلغ ودیعه ضمانت تحویل کالای امانی به نماینده است که پرداخت آن به صورت نقد و تا قبل از زمان ارسال کار به فروشگاه انجام می شود. ودیعه فقط یک بار در طی یک قرارداد سه ساله از نماینده گرفته می شود.

چک تضمین : یک فقره چک به میزان ده میلیارد ریال توسط نماینده جهت تضمین قرارداد، تحویل مجموعه می شود.

سهم نماینده : سهم نماینده از فروش خالص کل فروشگاه ،  در نرم افزار صندوق محاسبه می شود و سهم برند به صورت هفتگی به ریکالاکو پرداخت می گردد . سهم نماینده از فروش در ایام عادی برابر با 40 درصد و در ایام حراج 30 درصد می باشد.

فضای مجازی : تمامی حقوق مادی و معنوی فعالیت در فضای مجازی متعلق به ریکالاکو بوده  و نماینده حق فعالیت با نام تجاری ریکالاکو (سایت فروش آنلاین ، صفحات فعالیت در اپلیکیشن ها و ...)در فضای مجازی را نخواهد داشت .

 

قیمت فروش محصولات : نماینده موظف به رعایت قیمت های ریکالاکو بوده و این قیمت در فروش عادی و تخفیف در تمام شعب یکسان می باشد.

هزینه های فروشگاه : کلیه هزینه های راه اندازی فروشگاه از جمله دکور ، تابلو ،  سیستم کامپیوتری و ... و هزینه های روزانه فروشگاه از جمله هزینه های پرسنلی و آب و برق و کرایه و... با نماینده می باشد. اما خدمات پشتیبانی فروش، خدمات ارتباط با مشتریان، طراحی پروموشن و ... با مجموعه ریکالاکو می باشد.

هزینه های حمل و نقل کالا : هزینه ارسال محصولات از دفترمرکزی به فروشگاه توسط نماینده پرداخت می شود .

ساعات کار و ایام تعطیل : ساعات کاری فروشگاه، زمان شروع و اتمام کار و همچنین نحوه عملکرد در روزهای تعطیل طبق تقویم مجموعه ریکالاکو و با صلاحدید مدیر شعب از دفتر مرکزی تعیین می شود.

 

مدارک مورد نیاز جهت تصمیم گیری برای اعطای نمایندگی :

 • ارائه آدرس دقیق محل فروشگاه
 • ارائه لوکیشن آنلاین فروشگاه (google map)
 • ساعات فعالیت فروشگاه در صورتی که در مرکز تجاری واقع شده است .
 • ارسال عکس از نمای داخل و بیرون فروشگاه، زوایای مختلف فروشگاه ، کف، سالن، سقف، ویترین و بر فروشگاه.
 • ارسال فیلم از مغازه های مجاور و خیابانی که فروشگاه در آن واقع شده است.
 • ارسال اطلاعات از فروشگاه های مجاور به ویژه رقبای فعال در حوزه نوزاد و کودک.
 • اعلام میزان هزینه های فروشگاه از نظر ودیعه و کرایه و ... .

 

در صورت قبول شرایط فوق ، ارسال مدارک فوق به شماره 09112297984 ، جهت بررسی درخواست ضروری می باشد .

راه های ارسال : پیام رسان های واتساپ – تلگرام

 

شرایط و قوانین را خوانده و می پذیرم .

مرحله بعدی

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()