0

ساخته شده با عشق فراوان تن پوشی برای گلبرگ های ایران

10 / 10
از 1 کاربر

نام ریکالاکو برگرفته از دو کلمه "ریکا" به معنی پسر و "لاکو" به معنی دختر در گویش گیلکی می باشد .

برند پوشاک ریکالاکو فعالیت خود از سال 1394   آغاز کرده است . مدیریت این مجموعه در ابتدا کار خود را با پخش پوشاک نوزادی برند های ایرانی در سطح عمده و خرده شروع کرد . مدیریت یک فروشگاه عمده در بازار ، و 3 نمایندگی عرضه مستقیم لباس نوزادی در تهران ، تجربیات ارزشمندی از نیازها و انتظارات مشتریان بوجود آورد . الگوهای نامتناسب  و تنوع کم در کارهای ایرانی و کیفیت نه چندان مناسب کارهای خارجی و یا قیمت غیراقتصادی آنها ، ما را بر آن داشت تا بر اساس تجربه گرانقدری که شما مشتریان در اختیار ما قرار دادید کالایی با کیفیت مطلوب از نظر سایزبندی و الگو همچنین تنوع رنگی تولید کنیم . کالایی که علاوه بر کیفیت، قیمت مناسبی هم داشته باشد تا پاسخگوی نیاز مادران و فرزندان این سرزمین باشد . لذا با بکارگیری علم روز در تولید صنعتی و ماشین آلات مناسب ، برند ریکالاکو در سال 1396 ایجاد شد .

هدف اصلی ما از سه کلمه "با کیفیت" ، "زیبا" و "اقتصادی" تشکیل شده است . استفاده از بهترین کیفیت پارچه بافته شده از نخ 100% پنبه ارگانیک در کنار دوخت شکیل و زیبا ،  الگوهای مناسب با تن خور زیبا و همچنین رنگبندی متنوع در کنار سادگی و شیک بودن ، و نیز قیمت متناسب اصول اصلی تولید ریکالاکو می باشد .

در حال حاضر این مجموعه دارای 1 شعبه عرضه عمده  و 8 شعبه انحصاری عرضه محصولات برند  ،  و بیش از 40 نمایندگی در شهرستانها می باشد .

ارسال نظر

محمدی :
0 0
سلام خسته نباشید، برای خرید عمده میشه راهنمایی کنید، ممنون میشم😊
مدیریت :
2 0
سلام وقتتون بخیر، برای خرید عمده محبت کنید پایین صفحه از بخش لینکهای مفید، درخواست نمایندگی را انتخاب کرده و فرم در خواست نمایندگی رو پرکنین تا همکاران ما در اسرع وقت باهاتون تماس بگیرند.
Moloudkianizade ... :
0 0
درخواست نمایندگی
مدیریت :
2 0
سلام، وقتتون بخیر برای خرید عمده محبت کنید پایین صفحه از بخش لینکهای مفید، درخواست نمایندگی را انتخاب کرده و فرم در خواست نمایندگی را پرکنین تا همکاران ما در اسرع وقت باهاتون تماس بگیرند.
نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()